Vyřízení hypotéky na bydlení

Hypotéky na bydlení jsou dlouhodobé úvěry, které jsou zajištěny zástavním právem k nemovitosti. Na českém trhu patří k nejrozšířenějšímu způsobu financování vlastního bydlení. Vhodně zvolený hypoteční úvěr může být rychlou cestou k realizaci Vašeho snu. Aby tato cesta byla nejen rychlá ale i bezpečná a pohodlná, je vhodné využít služeb profesionálního průvodce a poradce. Ten Vám také na základě dokonalé znalosti Vaší situace pomůže vyznat se v „džungli“ nabídek hypotečních bank a vybere pro Vás skutečně ten nejvýhodnější produkt. Nejvýhodnější není totiž vždy ten „nejlevnější“ s nejnižší úrokovou sazbou. Je nutné posoudit Vaši situaci komplexně, tzn. vzít v úvahu např. Váš zdroj příjmu nyní a v budoucnosti, Vaše životní plány a priority, Vaše představy o době splácení a případnou možnost částečného umoření úvěru, tzv. ušít Vám hypotéku na tělo. Vyhnete se tak i úskalím, které pořízení a hlavně splácení hypotéky může přinést. 

Zdarma Vám zpracujeme individuální model hypotéky.

JAK TO DĚLÁME MY?

Náš postup nabídky k financování Vaší nemovitosti:

Zajistíme Vám hypotéku na míru. Necháte-li si financování zařídit přes naši kancelář, máte jako klient prvotřídní servis, na místě, které si samy zvolíte, Váš poradce řekne, zda hypotéku dostanete, jak jste zajímavý klient pro banku a kolik budou činit Vaše splátky. Vytvoříme Vám komplexní nabídku všech možností financování. Náš poradce spolupracuje se všemi hypotečními bankami a stavebními spořitelnami. Dokážeme zařídit výhodnější nabídku než na pobočkách. Celá komplexní analýza financování Vašeho vysněného bydlení Vás bude stát 30 minut Vašeho volného času.


Našim zákazníkům nabízíme:

 • Osobní přístup a nejlepší aktuální podmínky od všech hypotečních bank a stavebních spořitelen
 • Zprostředkujeme Váš hypoteční úvěr zdarma
 • Úvěry pro Vás kompletně zařídíme, včetně kompletace podkladů; naši klienti jdou do banky pouze podepsat úvěrovou smlouvu
 • S námi vždy víte, jaký krok bude následovat; aktivně a iniciativně řídíme transakci včetně jednání s protistranou a dalšími účastníky a hájíme Vaše zájmy
 • Možnost hypoték bez dokládání příjmu

 

Příklad úspor

 • Sleva až 100% z poplatku za zpracování úvěru
 • Sleva na úrokové sazbě
 • Sleva až 100% z poplatku za zpracování odhadu nemovitosti
 • Běžný účet na 1 rok zdarma
 • Sleva až 30 - 40% na pojištění nemovitosti
 • Vyřízení katastru nemovitostí s návrhem na vklad zástavního práva - ZDARMA

 

Z výše uvedeného vyplývá, že když budete financovat pořízení bydlení přes nás, můžete na vstupních poplatcích ušetřit tisíce korun.

V případě, že budete chtít vyhotovit nabídku financování, je nutné napsat na adresu tomas.pokorny@tanor.cz  nebo telefonicky na 777 085 056 a vytvoříme Vám nabídku.